2017

З початку 2016 року на базі клініко-діагностичної лабораторії КЗ «Дніпропетровська МБКЛ № 4» ДОР» функціонує автоматичний біохімічний аналізатор Miura, виробництво Італія.

03 Ноября 2017

З початку 2016 року на базі клініко-діагностичної лабораторії КЗ «Дніпропетровська МБКЛ № 4» ДОР» функціонує автоматичний біохімічний аналізатор Miura, виробництво Італія. Аналізатор придбаний за підтримки Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Продуктивність аналізатора - 300 фотометричних тестів на годину. З придбанням біохімічного аналізатора значно розширюється спектр біохімічних досліджень: виконується до 22 тестів і це не межа. Підвищилася якість виконання аналізів. Такі аналізи, як відбір сироватки і реактивів, проводяться без участі лаборанта, всі вимірювальні процеси стандартизовані. Проводиться щоденний автоматичний контроль якості з використанням еталонної атестованої сироватки. Якість роботи біохімічного аналізатора підтверджено програмою зовнішньої оцінки якості: середня оцінка точності вимірювання склала 92% (при середній по Україні 85%). 
В 2016 та 2017 роках кількість досліджень зросла майже на 50% в порівнянні з показниками попередніх років роботи лабораторної служби Закладу. 
Колектив КЗ «Дніпропетровська МБКЛ № 4» ДОР» щиро вдячний директору ДОЗ ДОДА Будяк Наталії Юріївні за підтримку розвитку лабораторної служби Закладу та небайдуже ставлення до пацієнтів міста Дніпро та Дніпропетровської області.
Робота в біохімічному відділі лабораторії стала комфортною і надійною!