2017

Прекрасна осіння пора, але, на жаль, майже кожен рік характеризується активною фазою «тихого полювання», збору дикорослих грибів, з якими пов’язанні смертельно небезпечні отруєння.

24 Октября 2017

Прекрасна осіння пора, але, на жаль, майже кожен рік характеризується активною фазою «тихого полювання», збору дикорослих грибів, з якими пов’язанні смертельно небезпечні отруєння. На сьогоднішній день в області зареєстровано 5 випадків гострих отруєнь дикоростучими грибами групи блідої поганки. На жаль, четверо хворих вже померли від важкої гострої печінкової недостатності (м. Новомосковськ, м.Марганець, м.Дніпро). 
У відділенні інтенсивної терапії міського Центру по лікуванню гострих отруєнь КЗ «Дніпропетровської МБКЛ №4» ДОР» з 17.10.2017 на лікуванні знаходилось троє пацієнтів по даному випадку. В сім’ї, що вживала дикорослі гриби (грузді), якими їх пригостила сусідка, дружину, на жаль, врятувати не вдалося. 
22 жовтня 2017 вона померла від гострої печінкової недостатності. 
Медичний персонал міського Центру по лікуванню гострих отруєнь КЗ «Дніпропетровської МБКЛ №4» ДОР» нагадує:
1) Не збирайте і не вживайте дикорослих грибів, особливо якщо ви на них зовсім не розумієтесь.
2) При найменших ознаках погіршення стану здоров’я після вживання грибів не зволікайте та терміново звертайтесь за медичною допомогою. Запам’ятайте: отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню!

ПЕРШ НІЖ ВЖИВАТИ ДИКОРОСЛІ ГРИБИ, ПОДУМАЙТЕ:
ЧИ ВАРТО РИЗИКУВАТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ?!