Новий томограф

17 Ноября 2017

Завдяки допомозі директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Будяк Наталії Юріївни комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» 14 вересня 2016 року отримав комп’ютерний томограф Aquilion PRIME TSX 303 A (виробництво: Toshiba Medical Systems Corporation).
Aquilion PRIME включає новітні технології, які дозволяють отримувати високоякісні клінічні зображення з низькою дозою, а також оптимізувати робочий процес, прискорюють процес надання інформації, необхідної для прийняття рішень щодо подальшої тактики лікування пацієнтів.
На сьогоднішній день КТ-дослідження проводяться як в плановому, так і в ургентному порядку. За період роботи обстежена 2 491 людина, виконано 6 182 дослідження в тому числі і КТ – ангіографія.
Колектив лікарні та наші пацієнти щиро вдячні керівництву області за можливість проведення високоточних обстежень населенню міста та області.