Хіміотерапевтичне відділення з денним стаціонаром

Хіміотерапевтичне відділення з денним стаціонаром є базою центру міжнародних клінічних досліджень в онкології (головний дослідник професор, лікар-онколог вищої категорії Бондаренко І.М., завідувач відділення к.м.н., онколог вищої категорії Уржумова Н.Г.). У відділенні працює 18 лікарів-онкологів (2 доктора медичних наук, 3 кандидата медичних наук), а також 2 хірурги-онкологи, онкоуролог, онкоторакальний хірург, гематологи, нефролог, кардіолог, трансфізіолог, анестезіолог-реаніматолог.

Відділення працює більше 10 років і має самий великий досвід проведення клінічних досліджень в Україні. За цей період отримали високоефективне, сучасне лікування близько 5 000 онкологічних пацієнтів. Хіміотерапевтичні, таргетні, імунні, гормональні препарати, які зареєстровані в Україні та світі для лікування всіх локалізацій раку, в минулому проходили клінічні дослідження в нашому відділенні. Пацієнти з  IV стадією раку, які отримують лікування препаратами майбутнього, мають суттєво більшу тривалість життя. Лікарі та медичні сестри отримали величезний практичний досвід в лікуванні раку молочної залози, легень, голови/шиї, лімфопроліферативних захворювань, печінки, шлунку, кишківника, нирок, сечового міхура, меланоми. Лікарі відділення ведуть активну просвітницьку роботу з онкологами України, діляться досвідом ведення складних хворих, у випадку побічних ефектів спеціального лікування раку. Центр клінічних досліджень продовжує участь в 119 дослідженнях, на теперішній час в активному лікуванні близько 160 пацієнтів, ще 100 продовжує активне спостереження в період ремісії онкологічного захворювання.