Відділення анестезіології з 12-ма ліжками інтенсивної терапії

Відділення анестезіології

з 12-ма ліжками інтенсивної терапії

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР працює з 1990 року, обслуговує 790 000 дорослого населення м. Дніпро та Дніпропетровської області. В своїй структурі лікарня має 745 стаціонарних ліжок, клініко-діагностичне відділення та найбільше в місті відділення анестезіології з 12-ма ліжками інтенсивної терапії. Взагалі функціонує 33 спеціалізованих відділення, які надають медичну допомогу мешканцям міста та області в плановому та ургентному порядках. Працюють п’ять клінічних кафедр Дніпропетровської медичної академії. Колектив лікарні - понад 1 200 чоловік. Спеціалізовану медичну допомогу лікарня щорічно надає більш ніж 30 000 пацієнтам, з яких 2 000 проходять лікування у відділенні реанімації. Лікарі-анестезіологи проводять більш ніж 8 000 знеболювань при планових і ургентних оперативних втручаннях.

За сприянням Уряду Японії по благодійній програмі «КУСАНОНЄ» в 2015 році придбали апарат ультразвукової діагностичної системи Toshiba Xario 100 для цілодобової своєчасної діагностики тяжких станів хворих хірургічного, онкоторакального, урологічного профілю, також пацієнтам ендокринологічного та неврологічного відділення, які цілодобово надходять в лікарню без свідомості в тяжкому стані, а також покращення умов  для візуалізації магістральних судин при катетеризації, та УЗД-контролю під час виконання реґіонарної анестезії. За період з 2015 року проведено 8 038 ультразвукових досліджень.

Також за цим проектом «КУСАНОНЄ» отримали мобільний відеобронхофіброскоп Millennium M5 з відсмоктувачем та монітором, з метою вирішення питань важкої інкубації трахеї при невідкладних станах та ургентних оперативних втручаннях у хворих з щелепно-лицевою патологією та для візуалізації трахеобронхіального дерева в онкоторакальній хірургії з можливістю санації. Всього проведено 630 маніпуляції, в тому числі переселенцям та учасникам АТО.

Завідувач відділенням анестезіології з 12-ма ліжками для інтенсивної терапії – лікар-анестезіолог вищої категорії Новіков Сергій Павлович