Відділення анестезіології з 12-ма ліжками інтенсивної терапії

Відділення анестезіології з 12-ма ліжками інтенсивної терапії засновано у 1991 році і є одним з найважливіших структурних підрозділів лікарні. Очолює відділення к.м.н., Новіков Сергій Павлович. У відділенні працює 14  висококваліфікованих лікарів-анестезіологів, 3 лікаря-лаборанта, 32 медичні сестри та молодший медичний персонал. Колектив відділення щорічно підвищує кваліфікаційний рівень, вивчає нові методики в анестезіології, опановує суміжні спеціальності, регулярно приймає участь в вітчизняних та зарубіжних конференціях.

Під керівництвом завідуючого відділенням щодня проводяться усі види сучасного знеболення при операціях різної складності, завдяки найсучаснішому обладнанню. На ліжках інтенсивної терапії нашого відділення проводиться лікування важкохворих хірургічного та терапевтичного профілю, рання діагностика та запобігання розвитку ускладнень, а також рання та пізня реабілітація.

З початку епідемії COVID-19 у відділенні  сформований блок для лікування важкохворих з пневмоніями, асоційованими з SARS-CoV-2.

Матеріально-технічна база відділення:

1. Забезпечення різних видів анестезій при оперативних втручаннях різних складності.
  2. Інтенсивна терапія.
  3. Маніпуляції:
    • проведення плазмоферезу;
    • імплантація порт систем;
    • проведення тромболізису у пацієнтів з ГПМК за ішемічним типом у межах терапевтичного вікна;
    • лікування хронічного болю;
    • проведення УЗД-контролю під час виконання реґіонарної анестезії та плексусних блокад;
    • гіпербарична оксигенація.
  4. Діагностичний блок відділення:
    • повний комплекс лабораторного обстеження;
    • УЗ-діагностика;
    • реографія, реоенцефалографія;
    • бронхоскопія;
    • ЕКГ;
    • Ro-діагностика.

Відділення являється клінічною базою для навчання лікарів-інтернів та лікарів-курсантів за спеціальністю «Анестезіологія».