Рентгенівське відділення з рентген-хірургічним блоком

Рентгенівське відділення з рентген-хірургічним блоком комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради складається з 10 рентгенівських кабінетів:

• Сім рентген-кабінетів розташовані на другому поверсі блоку Г;
  • Один рентгенівський кабінет знаходиться у відділенні екстреної (невідкладної) медичної допомоги;
  • Два рентгенівських кабінети знаходяться в консультативно-діагностичному відділенні, один з яких діагностичний та один флюорографічний.

У відділенні ведуть прийом лікарі таких спеціальностей:

• лікар-рентгенолог;
  • лікар-радіолог;
  • лікар-кардіолог інтервенційний.

Приймаються пацієнти, направлені лікуючими лікарями стаціонарів підприємства та лікарями первинної медичної допомоги.

КНП «Міська клінічна лікарня №4» ДМР уклало договір з Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

Перелік досліджень, які проводяться у відділенні, наведений нижче:

• «Рентгенологічні дослідження голови»;
  • «Рентгенологічні дослідження органів грудної клітки та органів грудної порожнини»;
  • «Рентгенологічні дослідження органів черевної порожнини та позачеревного простору»;
  • «Рентгенологічні дослідження хребта»;
  • «Рентгенологічні дослідження кінцівок»;
  • «Рентгенологічні дослідження молочної залози».

Склад та площа всіх приміщень кабінетів рентгенівського відділення лікарні відповідають гігієнічним вимогам до влаштування та експлуатації рентгенівських кабінетів, для проведення рентгенологічних процедур. На всі рентгенівські кабінети є технічні і санітарні паспорти.

Право провадження діяльності з використання джерел іонізуючого випромінювання на підприємстві діє на підставі Ліцензії ОВ №060074 Центральної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки Державної інспекції ядерного регулювання України.

Відділення оснащене обладнанням, частина якого працює цілодобово:

• Комплекс рентген-діагностичний стаціонарний РУМ-20М;
  • Рентгенівський діагностичний комплекс Clinomat;
  • Апарат Мінідент стаціонарний 5Д2;
  • Апарат Мінідент 55/1;
  • Флюорограф 12Ф7Ц
  • Апарати рентген-діагностичні палатні 9Л5;
  • Мобільна рентген-система PLX-102;
  • Мамографічна установка Giotto;
  • Комп’ютерний томограф Aquilion PRIME фірми TOSHIBA;
  • Пересувна діагностична рентгенсистема С-ДУГА Rosher-C;
  • Апарат рентгенівський стоматологічний, панорамний, цифровий з функцією 3D Hyperion XS;
  • Мамограф рухомий Либідь;
  • Система рентгенівська діагностична OPERA RT 20 Harp;
  • Мобільні рентгенографічні апарати МАС;
  • Система рентгенівська діагностична Calypso F MT;
  • Універсальна рентгенівська діагностична система HELIOS DRF.