Консультативно-діагностичне відділення

Консультативно-діагностичне відділення було створено на підставі наказу Департаменту охорони здоров’я від 20.10.2011р. №829 «Про внесення змін в структуру та штатний розпис комунальних закладів міста». Завідує відділенням Картавцева Ірина Мар’янівна – лікар-терапевт вищої категорії. У консультативно-діагностичному відділенні організовані кабінети консультативного прийому хворих по 14 спеціальностям, згідно спеціальних відділень багатопрофільного стаціонару Закладу:

1) гематолог

8) отоларинголог

2) нефролог

9) кардіолог

3) онкопроктолог

10) акушер-гінеколог

4) онколог

11) офтальмолог

5) профпатолог

12) імунолог

6) судинний хірург

13) невропатолог

7) уролог

14) ендокринолог

Консультативно-діагностичне відділення забезпечує кваліфікаційну консультативну допомогу хворим гематологічного, нефрологічного, профпатологічного, урологічного, онкопроктологічного, ангіологічного, імунологічного, ендокринологічного, офтальмологічного, кардіологічного профілів, визначає тактику обстеження, лікування, госпіталізації пацієнтів при наявності клінічних показань, організовує та проводить комплекс профілактичних заходів серед населення, працівників прикріплених підприємств.

Лікар-гематолог консультує пацієнтів з системними захворюваннями крові, спленомегалією, агранулоцитозами будь-якої етіології, гемморагічними діатезами, анемією, лейкопенією, еритроцитозами, гемофілією.

До лікаря-нефролога направляються пацієнти з гострим гломерулонефритом, первинним пієлонефритом, хронічним пієлонефритом та гломерулонефритом, амілоїдозом нирок, ускладненим пієлонефритом, діагностично тяжкими випадками.

До лікаря хірурга-проктолога направляються пацієнти з підозрою або поставленим діагнозом: пухлина сліпої, ободочної, сигмовидної, прямої кишок, доброякісні та злоякісні новоутворення тонкої кишки, параректальної області, передраковим захворюванням товстої кишки для відновлювальних та реконструктивних операцій після оперативних втручань на товстій і тонкій кишках.

Лікар хірург судинний консультує пацієнтів, які мають захворювання судин верхніх та нижніх кінцівок, з судинними пухлинами, з варикозною хворобою кінцівок різної етіології.

До профпатолога направляються особи з підозрою на профзахворювання і отруєння, пацієнти з метою установлення первинного діагнозу профзахворювання, які хворіють хронічними формами професійних захворювань і отруєнь.

Лікар-ендокринолог надає консультативну допомогу пацієнтам, хворим на цукровий діабет 1 та 2 типу, розладами функції щитоподібної залози, та на інші ендокринні захворювання.

Перелік обов’язкового обсягу обстеження пацієнтів, що звертаються за консультацією: рентгенографія ОГК (ФГ); ЕКГ; загальний аналіз крові, аналіз крові на RW, гінеколог (для жінок). Перелік додаткових обстежень необхідних для консультації у спеціаліста вузького профілю визначається профілем спеціаліста.

Прийом хворих здійснюється щоденно, крім суботи та неділі.

Також у відділенні працюють:

  • кабінет «Довіра», який обслуговує жителів Новокодацького району м.Дніпро (обстеження та лікування хворих на ВІЛ-інфекцію);
  • кабінет «Діабетична стопа» (надається медична допомога хворим на цукровий діабет).

Лікарі консультативно-діагностичного відділення надають медичну допомогу населенню м.Дніпро та Дніпропетровської області за наявності направлення від сімейного лікаря за місцем проживання.

На території консультативно-діагностичного відділення працює комісія по проведенню профілактичних оглядів працівників будь-якого підприємства м.Дніпро (на основі підписання договору).