Психіатричне відділення

Психіатричне відділення створено на базі КНП «Міська клінічна лікарня № 4» ДМР у січні 2022 року, розгорнуто на 20 ліжок психіатричного профілю для дорослих. У відділенні працює професійний колектив лікарів та медичного персоналу.

 

З 2022 року відділення надає висококваліфіковану психіатричну допомогу з гострою та хронічною психічною патологією під керівництвом І.В. Баранової – психіатра вищої категорії. У відділенні проводиться багатопрофільна робота з пацієнтами: медикаментозна терапія, психологічна та реабілітаційна допомога, психокорекційна  робота, надання психотерапевтичної допомоги із застосуванням різноманітних технік та практик.

 

У відділенні працюють досвідчені співробітники. Рівень кваліфікації лікарів, середнього медичного персоналу планово підвищується на конференціях, переривчастих курсах та майстер-класах.

 

Особлива увага приділяється естетичному оздобленню приміщень відділення. У холі розміщений затишний м'який куточок, стіни прикрашають картини. Комфорт та затишок гармонійно доповнюють кімнатні рослини.  Це сприяє комфортному перебуванню пацієнтів у лікарні.