Комунальний заклад «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради працює з 1990р., є сучасним багатопрофільним медичним закладом. У своїй структурі має консультативно-діагностичне відділення по обслуговуванню 783 100тис.чол. дорослого населення м.Дніпро (у тому числі консультативні кабінети з вузькими профілями), хірургічний та терапевтичний стаціонари (всього 745 ліжок), потужну лабораторну та допоміжну служби. Керує лікарнею к.м.н. заслужений лікар України - Чебанов Костянтин Олегович. Колектив лікарні складає більше 1 250 чоловік. Щорічно лікується більше 30 000 чоловік, виконується - 8 000 операцій. Лікарня у своєму складі має 29 профільних відділень.

Терапевтичний стаціонар:

• міський нефрологічний центр на 50 ліжок;
  • міський гематологічний центр на 60 ліжок;
  • міський хіміотерапевтичний центр онкологічного профілю на 50 ліжок;
  • міський центр по лікуванню професійних захворювань на 45 ліжок;
  • міський центр по лікуванню гострих отруєнь на 25 ліжок з хіміко-токсилогічною лабораторією та експрес-лабораторією, та 12 ліжок інтенсивної терапії;
  • неврологічне відділення на 40 ліжок;
  • терапевтичне відділення стало на 50 ліжок (15 кардіологічних та 35 терапевтичних);
  • міський центр ендокринології на 40 ліжок ендокринологічних;
  • госпрозрахунковий відділ по наданню платних послуг (спеціальний фонд).

Хірургічний стаціонар:

• операційне відділення екстреної хірургічної допомоги з централізованим операційним блоком;
  • міський хірургічний проктологічний центр онкологічного профілю на 40 ліжок;
  • міський хірургічний центр патології голови та шиї на 60 ліжок;
  • міське хірургічне судинне відділення на 30 ліжок;
  • міський центр ендокринології на 20 ліжок хірургічних (ендокринної хірургії);
  • міський хірургічний торакальний центр онкологічного профілю на 40 ліжок;
  • урологічне відділення №1 на 45 ліжок;
  • урологічне відділення №2 на 45 ліжок;
  • відділення гнійно-септичної хірургії на 60 ліжок;
  • відділення загальної хірургії на 40 ліжок у т.ч. 15 ліжок хірургічних онкологічного профілю, 10 ліжок гінекологічних, 15 ліжок загальної хірургії.

Лікувально-діагностичні кабінети та відділення:

• приймальне відділення;
  • консультативно-діагностичне відділення;
  • консультативні кабінети для спеціалізованих центрів лікарні:

кабінет «Довіра»,
          кабінет «Діабетична стопа»;

• відділення гемодіалізної та еферентної терапії на 24 діалізних міста;
  • відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації;
  • відділення функціональної діагностики;
  • фізіотерапевтичне відділення у складі

кабінет лікувальної фізкультури;

• імунологічна лабораторія з серологічним відділом;
  • клініко-діагностична лабораторія

клінічний відділ,
          біохімічний,
          бактеріологічний,
          цитологічний відділ;

• відділення анестезіології з 12ма ліжками для інтенсивної терапії та експрес-лабораторією;
  • рентгенівське відділення;
  • відділення трансфузіології;
  • відділення ендоскопії;
  • центр променевої терапії і променевої діагностики, у складі:

відділення радіонуклідної діагностики,
          блок променевої терапії з «5 активними ліжками»,
          відділення ультразвукової діагностики;

• стоматологічний кабінет загально-лікарняного персоналу;
  • патологоанатомічне відділення.

На базі вищевказаних відділень працюють 6 наукових кафедр Дніпропетровської медичної академії. У лікарні працюють фахівці високого рівня, регулярно підвищують свою кваліфікацію в провідних клініках України, світу. Спільно з провідними медичними компаніями і передовими клініками України, Європи та Америки впроваджуються в практику перспективні наукові програми з актуальних напрямів сучасної охорони здоров'я, які дозволяють вже сьогодні поліпшити якість життя і підвищити ефективність лікування пацієнтів.

Лікарня надає консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу населенню м.Дніпро та Дніпропетровській області. Проводяться профілактичні огляди робітників організацій всіх форм власності.

Головною метою діяльності закладу є надання своєчасної, всесторонньої і якісної медичної допомоги населенню, розвиток медичної науки в галузі діагностики та лікування захворювань. Своєчасне впровадження її досягнень в практику, підвищення, якості і оперативності медичного догляду і обслуговування хворих, поліпшення демографічних показників здоров’я населення, розробка програмних заходів з профілактики захворювань, розробка програмних заходів з профілактики захворювань, що найчастіше виникають, гігієнічне виховання населення, а також інші види діяльності згідно чинного законодавства України.